top of page

Şirket Hakkında

Hakkımızda

İşimizde yeniliğe önem veriyoruz.

Sayfa 1_edited.png

Fiab Stone dinamik ve genç kadrosuyla dekorasyonun her alanındaki tüm yenilik ve gelişmeleri takip ederek sorunlara akılcı ve pratik çözümler bulmaya devam etmektedir.  Faaliyetlerine devam eden Fiab Stone, başardığı güzel işler ile hızla ilerleyen sektöründeki tercih edilen firmalar arasına girmeyi amaçlamıştır. Fiab Stone esas hedefi hiç şüphesiz ki müşterilerinden gelecek talepler doğrultusunda, hem müşterilerinin zevk ve tercihlerini dikkate alarak, hem de kendi teknik bilgi birikimlerini ortaya koyarak bilgi paylaşımına dayalı modern dekorasyon teknolojilerini uygulamak, taahhüt ettiği işleri zamanında ve gönül rahatlığı içerisinde yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktır. Fiab Stone ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin işlerini zamanında ve doğru yaparak güzel işler başarmanın onurunu ve mutluluğunu hep birlikte paylaşmak, dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak işlerimizi teknik standartlara ve iş ahlakına uygun yapmaktır. Bu vesile ile çıtamızı bir adım daha ileri taşımanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz.

Misyonumuz

Ürünleri birbirinden ayıran en önemli husus tasarım yöntemlerindeki farklılıklardır. Müşterilerimize bakış açımız "müşterime başka ne satabilirim?" değil "Müşterilerim başka neye ihtiyaç duyabilir, onlara değer yaratacak neler önerebilirim" düşüncesidir. Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en tepede tutarak, değişen ve gelişen sektörü yakından takip ederek kendimize ve çalışmalarımıza bu doğrultuda yön vermekteyiz.

Vizyonumuz

"Gelecek yıllarda tüketicilerin ihtiyaçları neler olacak ve biz bunu şirket olarak nasıl karşılamalıyız?" diye kendimize sorup vizyonumuzu ona göre geliştirmekteyiz. Her geçen gün artan rekabet ortamında hizmetini vermekte olduğumuz ürünlerin sergi salonları sayısını artırmak amacı ile büyüme hedefindeyiz.

Kurumsal Değerlerimiz

  • Dürüstlük

  • Güvenilirlik

  • Satış öncesi ve Satış sonrası müşteri memnuniyeti

  • Müşteri odaklılık

  • Sorumluluk

  • Ekip çalışması

  • Yenilikçilik

  • En iyi çalışma koşullarını sağlamak

bottom of page